City of the angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of the angels

Szerepjáték olyanoknak akik szeretik a szerepjátékotXD
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 TheSinki

Go down 
SzerzőÜzenet
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:39 pm

Másnéven a halott város. Aki él itt, az már egyszer meghalt. A levegő szinte folytogató és a hely..mindenhol csak romokat és vért látni, égett fák...rosszabb mint egy temető. Aki ide téved az nagyon vigyázzon, hogy mit mikor és hogyan csinál...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:42 pm

*Ide jut az átjáróbol szét néz cask ámul és bámul...Nem tudja hogy hol van...Hirtelen Tiduszt sem látja kicsit bepánikol*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:44 pm

*Hirtelen megfogja a lány vállát majd ő is körbenéz.*
-Na, azért már szebb...
*Mondja vigyorogva majd lassan elindul.*
-Itt nem baj, ha mást lerombolsz és nincs is evszély, hogy véletlenól mást találsz el. Szóval, nyugodtan szórhatod a villámjaidat...tényleg, mik is a képességeid?
*Néz hátr aa lányra.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:48 pm

*Utánna szalad és a vállába kapaszkodik.*
-Hát...Ilyen időjárásos dolgokra vagyok képes.Jahh és életembe egyszer teleportáltam is *Kuncog szemével folyamatosan a tájat nézi.*-Elég szimpatikus kisváros!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:52 pm

-Aham...leéljük itt az életünket?
*Kérdi vigyorogva a lányra nézve majd felnéz az égre.*
-Hát...itt az időjárás mindíg ugyan az....szal nemlessz gond. És teleportálni? Ohh..az a specialitásom.
*Mondja majd hirtelen eltűnik a helyéről és megjelenik a lány mögött majd átkarolja a derekánáál, ismét elteleportálnak kissé hátrébb, ahol megjelentek legelőször.*
-Milyen?
*Kérdi vigyorogva majd fülön puszilja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:55 pm

*Mosolyog miközben megfogja a fiú kezeit*
-Nagyon jó...egyszer már én is csináltam mondom én...de nem megy*Aztán ismét szétnéz*-Ez a hely tökéletes egy élet leéléséhez remélem Lory vigyáz magára...mert ha nem nekem annyi!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 8:58 pm

-Dehogynem...megy az! Próbáld meg...koncentrálj pl..ahoz a fához..az elenéj még nehéz lessz, de a lényeg a nyugodtság és a koncentrálás. Szóval, ahoz a kidőlt fához, ott!
*Mutat ujjával a fához a lány válla fölött.*
-Szóval, koncentrálj és eőrsen képzeld azt, hogy ott vagy. Na, hajrá...amúgymeg, tudok jobb helyeket is ahol leélhetnénk életünket...
*Mondja mosolyogva majd ad egy puszit neki.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:04 pm

-a motiváció már meg van!Már mint a teleportáláshoz!
*Behunyja a szemeit és erősen koncentrálni kezd de egyenlőre semmi...szomorkásan csóválja a fejét*-Lehet hogy az csak egyszer jött össze...és már nem is vagyok képes rá!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:07 pm

-Ha egyszer összejött, többször is összefog! Na gyerünk...vagy..van egy ötletem...
*Mondja vigyorogva majd hirtelen eltűnik a lány mögül és a fs mellett köt ki.*
-Szóval, idejössz értem? Csak teleportálhatsz...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:10 pm

*Nagy szomorú szemekkel nézi szerelmét aki ott hagyja...*
-Most mint egy babát úgy tanítasz "járni"*kuncog*
-Nahh jó miattad megpróbálom!*Mosolyog és még erőteljesebben koncentrálni kezd egy kisebb köd kiséretében(mivel ez a képessége is az időjárásból származik)eltűnik majd valahol Tidusz fölött jóval ismét előjön egy köd és onnan zuhanni kezd Cassy*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:30 pm

-Hát, valahol elkell kezdeni...
*Mondja vigyrogva majd figyelemmel kiséri a lány erőlködését majd hirtelen eltűnik.*
-Ezazz!! De hol van?
*Néz körül majd hirtelen refelxből kiteszi karjait mivel a lány pont beleesik.*
-Hát...nemvolt rossz csak mellém kellett volna jönnöd, nem fölém. De kezdésnek jó, nagyon jó! Mondtam én, hogyha egyszer sikerül, többször is fog!
*Közben közelebb hajol a lány arcához majd gyengéden megcsókolja.*
-A jutalmad...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:48 pm

*Megborzong miközben zuhan majd mikor Tidusz elkapja nagyon megörül.ÉS a csók után a nyakába kapaszkodva hozzábújik *-Én is örülök hogy sikerült!És a jutalom is nagyon tetszett!*Kacsint*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:51 pm

-Jobbat is kaphatsz ha ügyesebb vagy...
*Mondja mosolyogva a lány szemébe nézve majd felnéz az égre.*
-Az előbb a földről az égbe teleportáltál..most próbáljuk meg fentről le...
*Közben hirtelen kiengedi hatalmas fekete szárnyait nagy port kavarva ezzel a földön majd hirtelen elrugazskodva a földtől felrepül az égbe majd kb 15méteres magasságban megáll.*
-Megpróbáljuk?
*Kérdi egyhelyben repülve továbra is karjaiban tartva a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 9:58 pm

*Lenéz a magasból*
-Jujjj*szorosan belékapaszkodik majd ismét lenéz*
-persze mehet!*mosolyog erőtlenül és lehunyja szemeit*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:01 pm

*Még egy darabig nézi a lny arcát majd közelebb hajol, ad egy gyengéd csókot a lánynak majd hirtelen elengedi. A biztonság kedvéért Tidusz végig mellette zuhan lefelé, hogyha nem sikerülne elkapja őt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:05 pm

*Nagyon megijed de bíznija kell saját képességében...Lehunyott szemekkel koncentrál olyan erősen hogy szinte remeg(mint a próbán) és egyszer csak ismét előjön a köd majd Cassy eltűnik.Pár méterrel távolabb a földre teleportál....*-Huhhhh*Fejét a földre hajtja(mivel fekvő pozícióban van)*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:07 pm

*Tidusz elmosolyodik ahogy a lánynak ismét sikerül tleportálnia majd leszáll mellé, szárnyait ismét elrejti a köpeny alá majd letérdel mellé.*
-Nagyon ügyes vagy...tudok egy gyönyörű szép helyet, ahol megadhatom a jutalmad...
*Közben már meg is alkotta a teleportkaput.*
-Hölgyek előre...
*Majd ad a lány arcára egy forró puszit majd felsegíti őt és a portálhoz kiséri.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:13 pm

-Annyira édes vagy!*Mosolyog és ő is ad neki egy nagy puszit majd utánna belép a kapunk*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TheSinki Empty
TémanyitásTárgy: Re: TheSinki   TheSinki Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TheSinki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of the angels :: Démonok országa-
Ugrás: