City of the angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of the angels

Szerepjáték olyanoknak akik szeretik a szerepjátékotXD
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Lifescul

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:11 pm

A világon még mindíg a legszebb város és környéke. Még ami megmaratd belőle, még az is csodálatosan mutat. Valahogy itt nem hatott annyira a robabnás okozta kár mint máshol. Sok minden még épp maradt és valamiért itt a növények is tovább virágoznak. Mások csak úgyhívják ezt a helyet, hogy az Angyalok földje...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:15 pm

*Ide hozza a kapu hatalmas szemekkel nézi a tájat nagyon tetszik neki egyből előrrébb is rohan hogy jól megnézhessen mindent*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:18 pm

*Tidusz lép ki a kapun ami be is záródik mögötte. Látja a lány örömét amin csak jót mosolyog.*
-Szép hely, igaz? Most is szép, nemhogymég a robbanás előtt...De gyere, mutatok én itt szebbet is...
*Mosolyog a lányra majd megfogja a kezét és elindulnak ki a városból. Mikor már jó messzire mentek egy dombtetőre érkeznek ahonnan belátni az egész területet. Millió egy virág és madarak repkednek erre, kicsit messzebb látni pár fát, néhányuk élő de nem veszélyes. Pillangó repkednek erre, mintha mindez olyan természetes lenne.*
-Széphely, igaz? Senki nem ismeri..nagyon eldugott...én is véletlenül találtam rá!
*Mondja miközben lenéz a lány arcára.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:23 pm

*HAtalmas bociszemekkel néz Tiduszra*
-Annyira szép köszönöm hogy elhoztál de!*Megöleli majd a virágok közé szalad és szedni kezd párat amiből egyből egy "glória szerű" fejdíszt fon és a fejére teszi.*-Nahh hogy áll?*mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:24 pm

-Gyönyörű vagy! Bár...
*Leveszi a lány fejéről a vieágokat és eldobja magamellé.*
-Enélkül is azvagy...
*Majd közelebb lép, átkarolja őt a derekánál és lehajolva gyengéden elkezdi csókolgatni az ajkát.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:27 pm

*Ezen a mesebeli tájon itt azzal akit szeret csodálatos érzés...azt hiszi csak álmodik és hogy hamar fel fog ébredni*-NEm akarok soha felébredni!*Arcát a fiú melkasába dörgöli*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:30 pm

-Hidd el, hogy ez nem álom, hanem a valóság...
*Közben ad egy puszit a lány buksijára majd hirtelen elgáncsolja a lányt és lassan lefekteti a fűbe. Tidusz föléhajol és a szemébe néz.*
-Még senki enm volt nekem ilyen fontos, mint Te...még senkit nem szerettem úgy mint téged...még senkire nem néztem így mint rád...még soha senkit nem engedtem magamhoz közel...de...Te...kivétel vagy...kivétel lettél...beléd szerettem...nem szabadott volna, de nem bántam meg...szeretlek...
*Az utolsó szót már csak suttogja majd közelebb hajol és ismét megcsókolja gyengén és finoman.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:34 pm

*A nyaka köré fonja karjait és ő is megcsókolja bár kicsit vadul.*
-Én is nagyon nagyon szeretlek!De most komolyan
*kicsit fél a kőtődéstől hisz eddig akiket szeretett mindig elvesztette*
-Jó itt lenni veled!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:39 pm

-Igen, veled is...
*Mondja mosolyogva majd egy ideig csak ölelkeznek.*
-Itt már leélnéd velem az életed? Mert ha gondolod, lehetne ez az otthonunk...márha, komolyan gondolod velem ezt a kapcsolatot...
*Mondja halkan mosolyogva a lány szemébe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:41 pm

-Én én komolyan gondolom!És persze de nekem teljesen mindegy hol csak veled!*Mosolyog és megcsókolja a nyakán*
-Veled biztonságban érzem magamat!És nagyon boldognak!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:43 pm

-Ennek örülök...mert készültem egy meglepetéssel...tegnap mikor elaludtál...eljötütnk ide, br olyan varázst raktam rád, hogy semmiféle képp nekelj fel. Eljöttünk ide és megcsináltam magunknak a helyet. Itt egy angy király élt még anno...és a kastélya megtetszett így berendeztem. Megakarod nézni?
*Kérdi mosolyogva miközben ad egy gyors csókot a lány ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:49 pm

-Igen!*Mondja nagy szemekket mereszve a fiúra*-Igen őpersze csak velem legyél*mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 10:53 pm

-Veled leszek, neizgulj...
*Majd így fekve a földön átölelve a lányt hirtelen elteleportálnak a hatalmas kastély elé ami úgy fénylik mintha mindennap angyalok tisztogatnák. Két nagy tornyán egy-egy hatalmas angyal fújja a trombitát oldalkun kardal míg középső legnagyobb tornyon egy Griffmadár van mely épp ordít.*
-És a legszebb az egészben, hogy a kastélyban volt egy varázskönyv...amiben levan írva a kastély trükkjei. Szóval nemegy védelmi rendszere van. Igaz, a varázslatok csak a kastélyra hatnak de tudom őket hazsnálni és eza lényeg. Soha az életbe nem tudnák ezt bevenni. És még belülről nem is láttad...eszméletlen gyönyörű...Te pont bele fogsz illeni a szépségeddel...
*Mondja mosolyogva majd kézenfogva elindulnak a hatalmas kőlépcső felé megy egy méghatalmasabb kapu felé vezet ami tárva nyitva van.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:00 pm

*Kézen fogva követi szerelmét szája tátva marad a látványtól ami elé tárul*-Ez ez ez gyönyörű*Nem talál szavakat*-És mindez veled!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:06 pm

-Ez az egész hely a kastély...a tiéd...csak a tiéd!
*Modnja moolyogva közben azon gondolkodik, hogy hogy történhet ez vele. Eddig ez az övé volt és csak az övé. Eddig mindent csak magának akart, önző volt. De cassy...ezt eltűntette belőle. Mindent nekiakar adni ami az övé. Mindent, még magát is. Mikor belépnek a hatalmas kapun mely két nagy kőtömből áll benne két erős és hatalmas katonával belevésve, nos, mikor belépnek mégnagyobb gyönyörűség átrul eéjük. Az előcsarnok hatalmas és minden arany színben pompázik. Mindenhol dísztárgyak, szobrok és szőnyegek. Eszméletlen sok felé vezetnek folyosók de előre nézve egy széles ajtót látni amerre egy hatalmas vörös szőnyeg vezet. Tidusz a lány kezét erősen megfogva elindul a szőnyegen. Áthalad pár még midníg hatalmas termen majd beérnek a terembe ahol még a leggazdagabb ember is elámulna. Leírhatatlan gyönyörűség tárul a szemük elé, nameg egy lépcső, amin ha felmegyünk két szék található. Az egyiknek magasabb a tmlája mint a másiknak ezzel jelezve a rangot. Ez itt a király és a királynő helye. Tidusz lassan felvezeti őt a székhez majd mosolyogva a székre bök.*
-Foglalj helyet...királynőm...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:10 pm

*Végig leesett állal ment végig nézte a csodálatosabbnál csodálatosabb dolgokat.Még sosen látott ilyen szépet . Ő nem is várt el ennyi mindet hisz neki jó volt ott a dombon is .Egy kicsit meg van illetődve*-De de de...én nem kértem ekkora pompát nekem elég ha te velem vagy végül is teljesen mindegy hol hol csak velem legyél!
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:13 pm

-Tudod, még sosem éreztem ilyet...és szeretném kimutatni neked szerelmemet bármivel amivel csak lehet...és mivel egy pár agyunk...ami az enyém, az a tiéd is...
*MOnjda mosolyogva majd megsimogatja az arcát majd gyengéden megcsókolja aztán átöelli és a fülébe suttog.*
-Szeretlek...mindennél jobban....
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:14 pm

-Én is senkit sem szerettem még így
*Egyszerűen vágyik Tidusz érintésére. Nem gondolta colna hogy valaha ilyet fog egyetlen férfi iránt is érezni, majd ismét ásít egyet *-Nem vinnél föl a szobánkba?
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:18 pm

-Dehogynem...látom álmos vagy így inkább nem mutatom meg merre van.
*Tidusz vsak úgy felkapja a karjaiba szerelmét majd hirtelen elteleportál pont fel a szobába. Eza szoba is ámulatba ejtően szép hatalmasnagy ággyal ellátva. Tidusz lefekteti a lányt majd ő is lefekszik mellé miközben átöleli.*
-Itt fogunk élni...te és én...csak mi ketten...milyénk az egész...de a legfőbb...az enyém vagy és itt vagy nekem! Ez felér bármivel! Szeretlek!
*Mindenzt suttogja a lány fülébe majd egy gyengéd csókot nyom az ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:22 pm

*Olyan szépeket mond neki a fiú amilyeneket még senki sem*
-Annyira annyira figyelmes vagy velem!Nem is érdemlem meg
*A szoba gyönyörű...a hatalmas ágy selyem ágyneműje nagyon kellemes érzést nyújt a lánynak.Cassy gyengéden csókolgatni kezdi szerelme nyakát*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:27 pm

-Dehogynem...megérdemled...
*Mondja halkan mosolyogva majd halkan sóhajtozik miközben a lány a nyakát csókolgatja.*
-Azt hittem álmos vagy...
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeHétf. Május 28, 2007 11:32 pm

*Mosolyog komiszul
És még mindig a nyakát csókolgatja tetszik neki.lyet se csinált még*
-Nem tudom mi lett velem...
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:16 am

-Énsem...de tetszik!
*Mondja mosolyogva miközben a hátára fekszik mgára húzva a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:19 am

*Meglepődik de tetszik neki a dolog.Vadul megcsókolja és kezével cirógatni kezdi a férfi mellkasát*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:22 am

*Raz ugyanolyan vadsággal csól vissza miközbena lány arcáról elkalandoztt a keze a vállán keresztül a hátára amit éppen simogat.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:28 am

*Ismét a nyakára tapad de most nem csókolgatja hanem szívogatni kezdi, és közben még mindig a melkasát simogatja*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:32 am

*Raz csak simogaja a hátát majd gondol egyet és kezét lecsúsztatja a lány formás kis fenekére amit eliskezd néha markolgatni. Közben csal vigyorog azon, hogya lány épp a nyakát szívja.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:36 am

*fel fel nevet mikor a fiú a fenekét markolássza majd megunja a szívogatást hisz nem vámpír ajkaival lejjebb csusszan és a felsőtestét kezdi csókolgatni*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 12:40 am

*Oliver hirtelen megfrul így a lány lessz alul. Lassan csókolgatni kezdi az ajkait, állá majd nyakát miközben leszedi róla felsőjét és melltartóját. Nem cicózik, a melleit kezdi el csókolgatni, nyalogatni és szivogatni.*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeKedd Május 29, 2007 1:02 am

*Közben Cassy ásít egy nagyot és ezt észrevéve Raz inkább elhalasztja ezta dolgot másnapra. Betakarja a lányt majd mögé feküdve átkarolva hátulról sokszor megpuszilgatva lassan elalszanak.*
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:30 pm

*Lassan kinyitja szemeit.Érzi a derekán Raziel kezeit.Lassan kifonódik a karjai közül majd megfordul és nagyokat pislog a fiúra és óvatosan puszilgatni kezdi*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:41 pm

Raziel felkel édes álmából viszont mikor elkel mégédesebb valóság tárul a szeme elé. Érzi, ahogy a lány puszilgatja őt, erre hamar felizgul és simogatni kezdi a lány arcát, tarkóját majd hátát.
-Ez...jó ébresztési módszer...
Monda vigyorogva majd amgára húzza alányt és hosszasan megcsókolja.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:50 pm

*Kuncogni kezd amikor felfogja hogy Raziel magára rántotta*
-Jó reggelt!
*Mosolyog kedvesen a fiúra majd megcsókolja.*
-Miröl álmodtál?*Kérdezi miközben RAziel haját babrálja*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:51 pm

-Háát..rólad és a perverz fantáziámról!
Mondja vigyorogva majd egy kicsit vadabbul csókolja meg a lányt a hátát simogatva.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:53 pm

*Mikor befejeződött a csók nagy szemeket mereszt a fiúra*
-Pereverz fanzázia?Részleteznéd ezt nekem egy kicsit?*Sunyin mosolyog és még mindig a haját birizgálja*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:55 pm

-Ha akarod nagyon is részletezem...itt és most...
Mondja vigyorogva majd egy hosszú csók után a lány álát csókolgatja majd lehalad a nyakára amit szivagtni is kezd.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:57 pm

*A nyak szívogatást nagyon élvezi kicsit hevesen beletúr a fiú hajába*
- Állok elébe*Kuncog*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:59 pm

-Remélem...
Mondja mosolyogva majd miközben a lány nyakával foglalkozik egy ideig a fenekét simogatja majd úgygondolja, hogy ideje vetőkőzni. Elkezdi lehámozni a lányról a ruhkat.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:03 pm

*Kicsit szégyenlős de úgy gondolja szerelme előtt nincs mit szégyelnije. Segít neki a vetkőzésben és amikor már semmi nincs rajta hirtelen megijed legurol a fiúrol és bebújik a takaró alá*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:05 pm

-Héé..nebújkálj! Gyönyörű szép a tested, nem kéne eltakarni!
Mondja vigyorogva majd ő is eldobja magáról a pólót és a nadrágot majd hirtelen lerántja a lányról a takarót és ismét megjelenik előtte a gyönörűs zép archoz tartozó gyönyörűszép(XD) test.
-Eszméletlen szép...és az enyém, igaz?
Kérdi vigyorogva majd ismét fölémászik és lassan csókolgatni kezdi a testét a nyaktól lefelé.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:09 pm

*NAgy szemekkel nézi a fiút amikor az lerántja róla a takarót.*
-Igen igaz!*Mondja mosolyogva. Minden egyes csókba beleborzong. És kicsit félénken kezdi simogatni a fiú hátát*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:21 pm

Észreveszi, hogy a lány milyen félénk így abbahadja és visszamászik az arcához majd a szemébe néz.
-Még sosem csináltál ilyet, igaz?
Kérdi bár az se lenne baj, ha a lány Igennel válaszol mert sokkal jobban örülne annak, ha ő venné el a szüzességét.
-Akardo egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:28 pm

-Persze hogy akarom!Hogyne akarnám!Én én nagyon szeretlek!
*Megcsókolja*
-És igen...még sose csináltam ilyet*Mondja nagyokat pillogva de közbe a fiú nyakai köré vonja kezeit*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:34 pm

-Ennek örülök!
Mondja vigyorogva majd ismét megcsókolja hosszasan a lányt közben keze lesiklika lány mellein át és a hasán át a nemiszervig amit simogatni kezd.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:37 pm

*Kirázza a hideg . Még jobban kapaszkodni kezd a fiúba. Elösször teste megfeszül így nem is bírja élvezni rendesen a kényesztetést. De amikor ráérez az ízére elengedi magát és átadja magát Razielnek és az élvezetnek*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:48 pm

Raziel úgygondolja elég volt az elújátékból, leveszi magáról boxerét majd lassan behatol a lány nemiszervábe. Elősz lassan és finoman csinálja miközben gyengéden csókolja a lányt.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:53 pm

*Mikor Raziel belé hatol mégerősebben kapaszkodni kezdett a fiúba.Teste ismét csak megfeszült ezért megint nem tudta élvezni a helyzetet. De mikor megint ráérzett az ízére elernyeda fiú alatt és megpróbál csak Razielre koncentrálni. Hosszan megcsókolha majd ajkait a nyakára tapasztja és szívogatni kezdi .Közben fel fel nyög*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 3:12 pm

Raziel élvezi amit a lány a nyakával csinál így egy picit vadabbul csinálja azt amit csinál derájön, hogy a lánynak ez az első így ismét lelassít, hogy az ne fájjon neki annyira. Lassan de biztosan csinálja miközben néha beleharap a lány vállába.
Vissza az elejére Go down
Cassandr
Vendég




Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 3:15 pm

*Most már határozottan élvezi az egészet de főleg azt hogy mind ezt Raziellel kell elösször csinálnija*-Szeretlek*Súgja neki két hangosabb nyögés közben Közben mikor épp nem nyögdécsel ajkait már a férfi melkasára tapasztja és azt kezdi csókolhatni szívogatni*
Vissza az elejére Go down
Raziel
Főgonosz
Raziel


Hozzászólások száma : 114
Age : 41
Registration date : 2007. May. 27.

Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 9:19 pm

Látja, hogy a lány már egyre jobban élvezi és anyira már nem fáj neki így egyre gyorsabban és vadabul csinálja miközben a lány melleit kezdi el puszilgatni és szivogatni.
-Én is!Mondja majd hevesen megcsókolja a lányt. Tetse egyre forróbb és lehelete is már izzik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lifescul Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lifescul   Lifescul Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lifescul
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of the angels :: Démonok országa-
Ugrás: