City of the angels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of the angels

Szerepjáték olyanoknak akik szeretik a szerepjátékotXD
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Utcák

Go down 
+11
Dimenzo
Nichole Morana
Mendemonda
Anora
Kalandor
Mira
Gabriel Drake
Arisa Drake
Lorin Ames
Jeannie Hadsun
Thomas Hadsun
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 9:51 pm

- Jól vagyok, csak a délutáni szunyám lvezem *hörgi szárnyait próbálva mozgatni de azok meg se rezdülnek* - Te... téged láttalak, hogy kerülsz ide?
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 9:57 pm

-Aha.. na gyere..had segítsek.. *valahogy felkarolja a férfit és próbálná talpra állítani* -Én izé..őő.. csak erre jártam.. * vágja rá kicsit nyögve a talpra állítási kisérlet alatt..*
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 10:07 pm

- Nem birom mozgatni *reszkető hangon mondja* - A szárnyaim megbénultak! *kiáltja, majd leszegi a fejét és ajkába harap. Üveges szemekkel kezdi bámulni a földet*
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 10:15 pm

-Nem.. most csak túl gyenge vagy. *próbálja nyugtatni a fiút s a szárnyaira tekint,amin elképed.. felét vér borítja szinte..s férfi arcát megfogja ,hogy az egyenesen az ő szemébe nézzen* -na ide figyelj.. szedd össze magad s húzzunk innen egy normálisabb helyre..pihenned kell..
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 10:19 pm

- Nem megy. alig birok mozogni *s a ziháláson kivül mást nem tud csinálni* - Valami baj van velem, gyenge vagyok. Ez a test, túl gyenge *már a bőre is libabörössé válik, majd kinyögi* - Kérlek... segíts
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 10:53 pm

-Próbálok.. de kevés vagyok*nyöszörgi.. s feladja..nem tudja talpra állítani.. már liheg az erőlködéstől* -Ez így nem megy.. kell még valaki. *csóválja fejét*
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 10:58 pm

- Nem, nem akkor... hagyj itt *lehunyja a szemeit* - Menj tovább, én nem vagyok fontos!
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 11:05 pm

-Elég.. *s azzal szemrebbenés nélkül elmegy a férfitól.. PÁr perc múlva vissza tér egy üveg vízzel s ismét letelepszik mellé átnyújtva a vizet* -Nem szeretem azokat, akik lenézik saját magukat.. Nem hagylak itt,amig jobban nem leszel..
Vissza az elejére Go down
Dimenzo
1. szint (Démon)
Dimenzo


Hozzászólások száma : 164
Age : 43
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 11:13 pm

*lentről csak a féybt lehet látni ahogy viszaverődik az ezüst szinü szárnyáról*~merelehet ez a nő~*majd megpillant két alakot a földön egy lila hajú pacákot meg Nicholet *~navégre~*és leszál a földreeléjük*- Háte milet má veled Thomas?*a nőre néz *- Szólhatál volna hogy elmész, asse tutam hogy örökre vagy csak sétálni már órák óta kereslek.
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 11:26 pm

*Ellöki magától nicholet, majd a földre zuhan. Nem eszméletlenül, csak félkábán, és Nichet nem akarta magával lerántani. Időközben érzékeli Dimenzo démoni erejét is, de már nem tudna mit tenni. Már tudja, itt a vége szabadságának*
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2007 11:51 pm

*Meglepődik..azt se tudja hova kapjon.. s csak bambul egy ideig Dimre..* -Hát őő.. most ez nem számít.. segíts.. *nyögi ki s újra próbál THomasnak segíteni*
Vissza az elejére Go down
Dimenzo
1. szint (Démon)
Dimenzo


Hozzászólások száma : 164
Age : 43
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:01 am

- Hát igen .*szárnyit visza húzza, és özelebb lép Thomashoz* -Veled milet ?*látja roszulvan de nagyon Nicholt odébb viszi *- Üsdki árammal elviszem jácunk vele egy kicsit *és felnevet*
Vissza az elejére Go down
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:19 am

-Cöh..te csak ne vigyél engem sehová.. * lenézően pillatn DImre* -Én ugyan nem teszek benne több kárt.. hisz nézz rá.. *csóválja fejét* -Mit szólnál,hogyha te lennél az ő helyébe és még rá tennék én is egy lapáttal..Ha? HAgydd őt békén.. *s elálja az utat Thomas felé*
Vissza az elejére Go down
Dimenzo
1. szint (Démon)
Dimenzo


Hozzászólások száma : 164
Age : 43
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:35 am

*Thomasra néz *-Tudom mit érezhet vagy nem *és felnevet * mondtál neki valamit ?*közben legugol Thamas hoz és a sérüléseit vizsgálja*- CSúnya .
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:39 am

*Felhörög, érzi dimenzo aggasztó közelségét, d emár beszélni sincs ereje. Fekszik mint egy rongybaba*
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:43 am

-Az..öhm..nos elnézeged a sebeit,amíg bele hal,vagy esetleg csinálhatnánk is vele valamit..hogy életben maradjon..*hangja rideg és aggódó, összefont kézzel a falnak dől*
Vissza az elejére Go down
Dimenzo
1. szint (Démon)
Dimenzo


Hozzászólások száma : 164
Age : 43
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 12:54 am

*felnéz a lányra *- Megmetetél ezért most én is megmentem de neked köszönyemeg*majd mikor hozzá éren a férfi hoz megint elveszti az önoralmát és ökölbe szorítja a kezét ~ üsd agyon üsd agyon~*dim fejében egyre hangossabb a hang *- Ezt nem kéne !!*és ököllel arconvégja thomast *
Vissza az elejére Go down
Thomas Hadsun
Angyalmester
Thomas Hadsun


Hozzászólások száma : 330
Age : 47
Registration date : 2007. Feb. 07.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 1:03 am

*már nem érzékeli az ütés erejét, kába*
Vissza az elejére Go down
http://arisa.niceboard.com
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 1:09 am

*látván ezt az egészet, neki esik a férfinak s teljes erejéből ellöki őt Thomas közeléből* -Mit művelsz? *ordít rá* -Nem látod, hogy így is alig él? Ha csak rontani tudsz a helyzeten, akkor húzz el innen! *szemei dühtől szikráznak s kb úgy bánik most Dimmel,mint egy anya az engedetlen gyermekével..*
Vissza az elejére Go down
Dimenzo
1. szint (Démon)
Dimenzo


Hozzászólások száma : 164
Age : 43
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 1:15 am

*felál és dühében kitárja a szárnyit *- Nem én voltam egy hang súgta *és ordít *felkapja thomast és elrepülvele haza *- Ha akarod hogy éljen sies .*még hátra szól*
Vissza az elejére Go down
Nichole Morana
1. szint (Démon)
Nichole Morana


Hozzászólások száma : 163
Age : 40
Registration date : 2007. Jun. 14.

Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2007 1:23 am

-Hogy aza.. dögölnél meg.. *morogja magában s utánuk fut,mint állat.. folyton az eget bámulja s azon DImet, majd fel esik, de csak fut tovább levágván az utat..egyenest vissza abba a porfészekbe..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
City of the angels :: Angyalok városa-
Ugrás: